طراحی سایت برای کسب و کار

خانه طراحی وب آموزش طراحی وب سایت از پایه

وبلاگ راست چیننقد و بررسیسایت ساز وبزی "همه چیز درباره وبزی" سایت ساز وبزی “همه چیز درباره وبزی” منوی وبلاگ آموزش آموزش وردپرس آموزش سئو آموزش امنیت آموزش طراحی سایت کسب و کار نقد و بررسی اخبار

اما در طراحی و ساخت سایت با وردپرس اطلاعات هاست و دیتاهای سایتتان تماماً در اختیار شماست و هیچ شخص دیگری به آن ها دسترسی ندارد. با خیالی راحت به توسعه کسب و کار خود بپردازید…

پرداخت درب محل: بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، امکان تحویل کالا و سپس پرداخت در درب محل را برای راحتی و البته جلب اعتماد مشتریان خود قرار داده اند.

پنل مشتریان یکی از بخش‌هایی است که در اکثر موارد توجه چندانی به طراحی آن نمی‌شود. درحالیکه این بخش می‌تواند تاثیری مستقیم بر رضایت مشتری بگذارد. فرض کنید یک کاربر وارد سایت شما می‌شود و یک محصول را می‌خواهد بخرد.

سئوی داخلی (بک لینک سازی های درونی، تولید محتوای مناسب بر مبنای اولویت بندی کلمات کلیدی، چک سرعت سایت، استفاده از تکنیک کنونیکال، تهیه سایت مپ و …)

مرحله آخر – درست کردن مکانی است برای فایل های ساخته شده :

اگر تمامی تمرکزتان بر روی سئو و ورود کاربران به سایتتان باشد اما سایت وضعیت گرافیکی مناسبی نداشته باشد و اصطلاحاَ هیچگونه جذابیتی نداشته باشد، بلافاصله مخاطب از محیط سایت قیمت طراحی سایت فراری شده و با بستن سریع پنجره سایت، «نرخ پرش» یا «بانس ریت» وبسایتتان را افزایش میدهد!

ایجاد خلاقیتهای متنوع تصویری و طراحی گرافیک مناسب در مراحل طراحی سایت، به شدت میتواند شما را در چشم کاربران «حرفه ای‌تر» نشان بدهد و اعتمادشان به تیم کاری شما افزایش پیدا کند.

ورود

قابلیت نشان دادن بیشترین سرچ های اخیر در کادر جستجوی اصلی

کد نویسی نیاز نخواهید داشت: با بهره گیری از وردپرس در روند طراحی سایت، نیازی به کد نویسی برای ایجاد سیستم مدیریت محتوا نخواهید داشت.

اکثر کاربرانی که وارد سایت شما اینجا می‌شوند محصولی را جستجو می‌کنند که ویژگی آن را به طور کامل می‌دانند. به عنوان مثال، یک آقا وقتی به دنبال یک “پیراهن سفید آستین بلند سایز متوسط” است، دقیقا همین عبارت را در کادر جستجو وارد می‌کند. از دید ما یک سایت فروشگاهی خوب باید بتواند محصولات را به ازای کلمات کلیدی طولانی کاربران پیدا کند.

امکانات در زمان راه اندازی وردپرس و سایت ساز وبزی بسیار محدود هستند. با گذشت مدت زمان کمی و با توضیحات بیشتر گسترده شدن محصولات و افزایش کاربران سایت مسلماً به امکانات بیشتری در هر دو این سایت پلتفرم نیاز پیدا خواهید کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *